•  Upozornění: aplikace není již dále udržována.

Ambon dokáže sledovat více adresářů, je proto s výhodou použitelný i pro zpracovávání více podniků (multilicence). Instalaci nové verze lze velmi jednoduše spustit přímo z programu (podmínkou je připojení k Internetu). Předchozí verzi není nutné odinstalovávat (platí od verze 2.0, starší verze je nezbytné smazat ručně ještě před instalací).

Ve verzi 2.3. bylo doplněno variabilní nastavení okrajů tisku a zejména prohlížeč uložených sestav, který umožňuje prohlížet a tisknout již dříve vytištěné sestavy z hierarchicky tříděného seznamu. Podrobněji viz nápověda k programu.

Ve verzi 2.4. byla přidána možnost výběru orientace sestav včetně individuálního nastavení pro každou sestavu zvlášť.

Ve verzi 2.6. byla přidána možnost výběru tiskárny pravým tlačítkem myši z oznamovací oblasti, bylo provedeno několik úprav pro Windows Vista a několik dalších změn.

Verze 3.0. je upravena jako víceuživatelská, neomezuje celkový počet spuštěných instancí programu. Přidává tiskárnu "výchozí", kdy bude tisk směrován na výchozí tiskárnu Windows pro daného uživatele. Verze se neinstaluje, stažený zip stači rozbalit do vybrané složky. Předpokládá se spuštění programu při přihlášení uživatele.

Nároky na systém jsou minimálně Windows 98, případně Windows 2000 a Internet Explorer 5. Je určen pouze pro použití s programy ekonomického systému ZEIS firmy Profex AM spol. s r.o. Přiložená nápověda pomůže hlavně při prvním nastavení, proto je velmi žádoucí si ji přečíst.

Pro začátek je v nápovědě programu doporučené základní nastavení pro přímý tisk. Pokud chcete mít na sestavách pěkné rámečky, nezapomeňte si v nastavení tiskárny Windows v programu Mzdy zapnout přepínač Tisknout znaky rámečků.


Velikost souboru: 1,00 MB
Staženo: 1764
 
Velikost souboru: 853 kB
Staženo: 273


Informace o struktuře souborů pro tvůrce systémů.