•  Upozornění: aplikace není již dále udržována.

Ambon dokáže sledovat více adresářů, je proto s výhodou použitelný i pro zpracovávání více podniků (multilicence). Instalaci nové verze lze velmi jednoduše spustit přímo z programu (podmínkou je připojení k Internetu). Předchozí verzi není nutné odinstalovávat (platí od verze 2.0, starší verze je nezbytné smazat ručně ještě před instalací).

Ve verzi 2.3. bylo doplněno variabilní nastavení okrajů tisku a zejména prohlížeč uložených sestav, který umožňuje prohlížet a tisknout již dříve vytištěné sestavy z hierarchicky tříděného seznamu. Podrobněji viz nápověda k programu.

Ve verzi 2.4. byla přidána možnost výběru orientace sestav včetně individuálního nastavení pro každou sestavu zvlášť.

Ve verzi 2.6. byla přidána možnost výběru tiskárny pravým tlačítkem myši z oznamovací oblasti, bylo provedeno několik úprav pro Windows Vista a několik dalších změn.

Nároky na systém jsou minimálně Windows 98, případně Windows 2000 a Internet Explorer 5. Je určen pouze pro použití s programy ekonomického systému ZEIS firmy Profex AM spol. s r.o. Přiložená nápověda pomůže hlavně při prvním nastavení, proto je velmi žádoucí si ji přečíst.

Pro začátek je v nápovědě programu doporučené základní nastavení pro přímý tisk. Pokud chcete mít na sestavách pěkné rámečky, nezapomeňte si v nastavení tiskárny Windows v programu Mzdy zapnout přepínač Tisknout znaky rámečků.


Velikost souboru: 1,00 MB
Staženo: 1368


Informace o struktuře souborů pro tvůrce systémů.